Istorija ir tradicijos

Apie mus

Panevėžio lopšelis-darželis „Vaivorykštė“ – atvira kaitos procesams bei siekianti ugdymo kokybės įstaiga, kūrybiškai organizuojanti vaikų ugdymą, įsteigta 1979 metais. Lopšelis-darželis yra katalikiškos krypties, dvasinis ugdymas integruojamas į bendrą ugdymo procesą. Tėvų (globėjų, rūpintojų) pageidavimu tikybos dalykas gali būti neįtrauktas į jų vaikų ikimokyklinį ugdymą.

Darželį lanko smalsūs, aktyvūs vaikai. Kiekviena diena – tarsi baltas popieriaus lapas, nuspalvinamas vaivorykštės spalvomis. Ikimokykliniame amžiuje vaikai yra drąsūs būti savimi, tai skatiname teatro studijos, šokių būrelio užsiėmimuose, krepšinio treniruočių, įvairių renginių bei sporto varžybų metu.

Vaikai spalvų, muzikos, vaidybos elementų bei įvairių netikėčiausių daiktų pagalba atskleidžia savo kūrybinius gebėjimus. Kiekvienais metais organizuojama mokslo metų užbaigimo šventė – tradicija, kuri sudaro sąlygas ugdytis drąsiai, spontaniškai, smalsiai ir kūrybiškai vaiko asmenybei. Kiekvienais metais vaidiname spektaklius, šokame, dainuojame, renkame Metų šeimą.

Vizija

Prasmės, atradimų ir asmens ugdymo(si) sėkmės siekianti mokykla, projektuojanti inovatyvų ugdymo turinį, atvira kiekvienam bendruomenės nariui.

Misija

Mokykla yra katalikiškos krypties, padedanti šeimai ugdyti šiuolaikišką, sveiką, savarankišką, lasvą, besidominančią aplinkiniu pasauliu asmenybę.

Vertybės

PAGARBA – sau ir šalia esančiam. TOBULĖJIMAS – mokytis ir mokyti. ATSAKOMYBĖ – už žodį, veiksmą, poelgį. BENDRADARBIAVIMAS – kartu siekti bendrų tikslų. PASITIKĖJIMAS – tu gali.

Mums rūpi vaikai, kaip jie ugdosi, kuo jie gyvena ir kuo jie taps ateityje.

Kuriame saugią ir funkcionalią ugdymo(si) aplinką, kuri skatiną vaiko aktyvumą, smalsumą ir norą veikti. Vaikai randa viską, ko reikia įvairiausiems jų sumanymams, žaidimams, tyrinėjimams bei poilsiui. Siekiame, kad patys vaikai būtų aktyvūs. aplinkos kūrėjai ir jaustųsi joje šeimininkais, galinčiais keisti ar pritaikyti grupės ir lauko erdvę savo sumanymams.

Informacija atnaujinta — 2023-10-09 | << ATGAL

Panevėžio lopšelis-darželis „Vaivorykštė“
Įstaigos kodas: 190416871
A. s. LT 79 7300 0100 0238 7841
Bankas: Swedbank, AB

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Adresas: J. Tilvyčio g. 12, LT-35225 Panevėžys
Darbo laikas – 7.30 – 18.18 val. (paankstintos grupės darbo laikas 7.00 – 7.30)

Direktorės tel.: (8 45) 43 38 75
Bendras tel. (8 45) 43 39 17
Direktorės el.p: direktore@ldvaivorykste.lt
Bendras el.p: info@ldvaivorykste.lt

 

2024 © Panevėžio l-d „Vaivorykštė“
Versija neįgaliesiems