Istorija ir tradicijos

Apie mus

Panevėžio lopšelis-darželis „Vaivorykštė“ – atvira kaitos procesams bei siekianti ugdymo kokybės įstaiga, kūrybiškai organizuojanti vaikų ugdymą, įsteigta 1979 metais. Lopšelis-darželis yra katalikiškos krypties, dvasinis ugdymas integruojamas į bendrą ugdymo procesą. Tėvų (globėjų, rūpintojų) pageidavimu tikybos dalykas gali būti neįtrauktas į jų vaikų ikimokyklinį ugdymą.

Darželį lanko smalsūs, aktyvūs vaikai. Kiekviena diena – tarsi baltas popieriaus lapas, nuspalvinamas vaivorykštės spalvomis. Ikimokykliniame amžiuje vaikai yra drąsūs būti savimi, tai skatiname teatro studijos, šokių būrelio užsiėmimuose, krepšinio treniruočių, įvairių renginių bei sporto varžybų metu. Vaikai spalvų, muzikos, vaidybos elementų bei įvairių netikėčiausių daiktų pagalba atskleidžia savo kūrybinius gebėjimus. Kiekvienais metais organizuojama mokslo metų užbaigimo šventė – tradicija, kuri sudaro sąlygas ugdytis drąsiai, spontaniškai, smalsiai ir kūrybiškai vaiko asmenybei. Kiekvienais metais vaidiname spektaklius, šokame, dainuojame, renkame Metų šeimą.

Vizija

Pasitelkiant vidinius ir išorinius intelektualinius, materialinius resursus bei partneryste besiremiančią aplinką, sukurti modernią, patrauklią, katalikišką ikimokyklinę įstaigą, suvokiančią pokyčių vertę.

Vertybės ir filosofija

Atėjai, kad rodytume Tau kelią. kad pažintum žemę, kuri Tave peni ir nešioja, namus, kuriuose gyveni, duoną, kurią valgai.

Atėjai, kad išmokytume Tave pažinti ir suprasti šalia esantį žmogų, kad suvoktumei, kaip svarbu gerbti save ir kitus.

Mums rūpi vaikai, kaip jie ugdosi, kuo jie gyvena ir kuo jie taps ateityje.

Kuriame saugią ir funkcionalią ugdymo(si) aplinką, kuri skatiną vaiko aktyvumą, smalsumą ir norą veikti. Vaikai randa viską, ko reikia įvairiausiems jų sumanymams, žaidimams, tyrinėjimams bei poilsiui. Siekiame, kad patys vaikai būtų aktyvūs aplinkos kūrėjai ir jaustųsi joje šeimininkais, galinčiais keisti ar pritaikyti grupės ir lauko erdvę savo sumanymams.

Informacija atnaujinta — 2021-10-15 | << ATGAL

Panevėžio lopšelis-darželis „Vaivorykštė“
Įstaigos kodas: 190416871
A. s. LT 79 7300 0100 0238 7841
Bankas: Swedbank, AB

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Adresas: J. Tilvyčio g. 12, LT-35225 Panevėžys
Darbo laikas – 7.30 – 18.18 val. (paankstintos grupės darbo laikas 7.00 – 7.30)

Direktorės tel.: (8 45) 43 38 75
Bendras tel. (8 45) 43 39 17
Direktorės el.p: direktore@ldvaivorykste.lt
Bendras el.p: info@ldvaivorykste.lt

 

2023 © Panevėžio l-d „Vaivorykštė“
Versija neįgaliesiems