Gegužės 15 d. Laisvės aikštėje vyko miesto renginys „Šeimos dūzgės“, subūręs miesto bendruomenę prasmingai popietei, kupinai kūrybos, žaidimų ir gerų emocijų.
Renginio pradžioje susirinkusius pasveikino Panevėžio miesto merė L. Masiliūnienė. Po sveikinimo žodžių šventinę nuotaiką kūrė Panevėžio ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių šokiai „Malūnėlis“, „Kalvelis“, „Cicėliukė Marceliukė“ ir „Lietuva“. Mažųjų šokėjų pasirodymai džiugino žiūrovus, kvietė drauge švęsti ir puoselėti lietuvių liaudies tradicijas.
Renginio metu lopšelio-darželio „Vaivorykštė“ palapinėje netrūko šypsenų ir geros nuotaikos. Vaikai noriai rinkosi piešinius ant veidukų bei laikinas tatuiruotes, džiaugėsi galimybe pasipuošti ir smagiai praleisti laiką kartu su šeima.
Džiaugiamės galėję būti šios gražios miesto šventės dalimi. Tokie renginiai stiprina bendruomeniškumą, skatina kūrybiškumą ir suteikia galimybę šeimoms kartu prasmingai bei linksmai praleisti laiką.
Meninio ugdymo mokytoja Samanta Semičiovaitė-Motiekienė