Gegužės 27 d. lopšelyje-darželyje „Vaivorykštė“ vyko jaukus ir spalvingas mokslo metų pabaigos renginys, subūręs visą darželio bendruomenę. Šventės pradžioje direktorė Irena Padkauskienė šiltai pasveikino visus susirinkusius, padėkojo už bendrystę.
Renginio metu buvo įteikti padėkos raštai aktyviausiems tėveliams, o ypatingo dėmesio sulaukė ir „Metų šeimos“ apdovanojimas skirtas Kristinai ir Mindaugui Čižiūnams.
Vėliau sekė smagūs ir kūrybiški visų darželio grupių prisistatymai, kuriuose aktyviai dalyvavo ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai. Šventę lydėjo gera nuotaika, juokas ir bendrystės jausmas.
Po pasirodymų visi buvo pakviesti kartu pašokti, pabendrauti ir pasimėgauti įvairiomis pramogomis. Šventės dalyviai vaišinosi tortais, sultimis, ledais bei popkornais, galėjo pasigaminti gražių papuošalų, pasidaryti laikinas tatuiruotes ar spalvingai išsipiešti veidukus.
Tai buvo kupina šilumos, džiaugsmo ir gražių emocijų šventė, palikusi daug smagių prisiminimų.
Dėkojame visiems prisidėjusiems prie šventės organizavimo.
Meninio ugdymo mokytoja Samanta Semičiovaitė-Motiekienė