Š. m. gegužės 21 dieną suskambo „Saulučių“ grupės būsimųjų priešmokyklinukų varpelis, pakvietęs juos į naują gyvenimo etapą – kupiną atradimų, naujų žinių, patirčių ir įspūdžių. Šventės metu skambėjo vaikų dainos, eilėraščiai ir nuotaikingi šokiai, o salę pripildė džiaugsmas, šypsenos ir jaudulio akimirkos.
Vaikams buvo skirti nuoširdūs ir prasmingi žodžiai, linkėjimai bei padrąsinimai, kuriuos dovanojo mokytojos, įstaigos direktorė ir tėveliai. Pabaigoje vaikams įteikti diplomai, pažymos bei vardiniai medaliai, simbolizuojantys gražią darželio kelionės pabaigą ir naujo gyvenimo etapo pradžią.
Po oficialios šventės dalies vaikai kartu su tėveliais išskubėjo tęsti šventės į žaidimų kambarį „Šokliukas“, kuriame netrūko juoko, žaidimų ir smagių akimirkų.
Linkime vaikams drąsiai žengti pirmyn, nepamiršti savo svajonių, išsaugoti vaikystės šilumą ir su džiaugsmu pasitikti mokyklinį gyvenimą. Tegul kiekviena diena būna kupina smalsumo, draugystės ir gražių pasiekimų!
Mokytojos Jurgita Bučiūnaitė, Renata Stumbrienė ir meninio ugdymo mokytoja Samanta Semičiovaitė-Motiekienė