Saulėtą ir šiltą gegužės 22 dieną priešmokyklinukai užvertė vieną vaikystės puslapį. Atėjo metas palikti grupę, draugus, žaislus ir atsisveikinti su nerūpestinga vaikyste. Su darželiu atsisveikino 9 vaikučiai. Tai ir džiugi, ir liūdna šventė.
Džiugi – vaikučiai užaugo, daug išmoko ir pasiruošė į mokyklą, liūdna – gaila išsiskirti. Gera buvo bendrauti tiek su vaikučiais, tiek – su tėveliais. Supratome vieni kitus, pamilome, rūpinomės, stengėmės, kad visiems būtų gera kartu.
Šventinėje programoje būsimi pirmokėliai parodė tai, ko išmoko: deklamavo, šoko, dainavo, vaidino, dėkojo mokytojoms ir tėveliams. Priešmokyklinukus sveikino ir mažieji grupės draugai.
Įstaigos direktorė ir pavaduotoja ugdymui įteikė priešmokyklinio ugdymo programos baigimo diplomus, finansinio raštingumo ,,Aš pats” programos baigimo pažymėjimus, tarptautinės programos ,,Zipio draugai” baigimo diplomus, edukacinių konkursų ,,Olimpis 2026 – Pavasario sesija” diplomus, medalius, rašiklius, kepuraites, vardinius medalius ir net žinių patikrinimo užduotėlių paruošė.
Džiaugiamės tėvelių pagalba ir nuoširdžiu bendradarbiavimu. Dėkojame už organizacinę pagalbą, už gėles ir gražius žodžius.
Lauke, kartu su balionais, paleidome į dangų savo svajones. Tikime, kad jos išsipildys. Šventė baigėsi, palikdama daug įsimintinų akimirkų.
Ačiū už draugystę ir laiką, praleistą kartu! Didžiuojamės savo mažaisiais absolventais!
Linkime viso ko geriausio,
Daug išmokt, žinių daug gauti.
Atkakliems, stipriems jiems būti
Ir užaugti po truputį.
Gero kelio!
„Drugelių“ grupės mokytojos Violeta ir Loreta