Sausio 19 d. vaikučiai su mokytojomis dalyvavo smagiame respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų ir pedagogų projekte „Pižamadienis. Vaflių meistrai“, kurį organizavo Pasvalio lopšelis-darželis „Liepaitė“. Visi pasipuošė pižamomis, o salė prisipildė jaukios ir linksmos nuotaikos.
Mažieji dainavo lopšines, žaidė su pagalvėlėmis – „Miega paukšteliai“ ir „Aš einu į svečius“ – pūtė plunksnas ir leido joms skristi ore, o kulminacija tapo tikras pagalvių mūšis, sukėlęs daug juoko ir smagių emocijų.
Po žaidimų vaikai stebėjo animacinį filmuką „Auksaplaukė“, o vėliau kepė vaflius ir gardžiavosi savo pačių sukurtu skanėstu. Renginys suteikė daug džiaugsmo, kūrybiškumo ir bendrystės akimirkų. Koks smagu pirmadienis – Pižamadienis!
Vida Gužėnienė, Ina Reklienė,
Samanta Semičiovaitė-Motiekienė