Ekologinė akcija „Dryžuoti atradimai: nuo popieriaus perdirbimo iki bičių populiacijos“

Kartu su Šiaulių techninės kūrybos centru įgyvendinome akciją „Dryžuoti atradimai: nuo popieriaus perdirbimo iki bičių populiacijos“. Akcijos tikslas – didinti lopšelių-darželių auklėtinių ir miestų gyventojų sąmoningumą, informuotumą, kūrybiškumą ir iniciatyvumą aplinkosaugos srityje, skatinti mažuosius piliečius pažinti aplinką, ją saugoti bei tapti pilietiškais gamtosaugos aktyvistais.

Gegužės 30 d. pakvietėme prisijungti ir kitus Panevėžio miesto darželius, bei išeiti į gatves ir dalinti miesto gyventojams pačių vaikų gamintas gėlių sėklų „bombas“, kurias galės ,,pasodinti“ ir laukti kol pražydės taip mylimos bitučių gėlės!

Prie mūsų organizuojamos akcijos prisijungė darželio „Boružiukų“, „Varpelių“, „Saulučių“, „Pelėdžiukų“ ir Drugelių“ grupės, bei Panevėžio lopšeliai-darželiai „Taika“, „Žilvitis“, „Gintarėlis“, „Dobilas“, „Nykštukas“, „Vyturėlis“, Panevėžio Kastyčio Ramanausko lopšelis-darželis bei Panevėžio regos centras „Linelis“.

Ekologinės akcijos metu, visų darželių vaikai aplankė miesto gatves, parkus, Laisvės aikštę, Senvagę, Panevėžio kolegiją, Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrių. Tikimės ir toliau skatinti augmenijos ir žaliųjų plotų įvairovės ir populiacijos didinimą, bičių populiacijos skatinimą bei tvarų vartojimą.

Dėkojame visiems prisijungusiems!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sima Miškinytė

Nuomonės / pastebėjimai

Panevėžio lopšelis-darželis „Vaivorykštė“
Įstaigos kodas: 190416871
A. s. LT 79 7300 0100 0238 7841
Bankas: Swedbank, AB

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Adresas: J. Tilvyčio g. 12, LT-35225 Panevėžys
Darbo laikas – 7.30 – 18.18 val. (paankstintos grupės darbo laikas 7.00 – 7.30)

Direktorės tel.: (8 45) 43 38 75
Bendras tel. (8 45) 43 39 17
Direktorės el.p: direktore@ldvaivorykste.lt
Bendras el.p: info@ldvaivorykste.lt

 

2024 © Panevėžio l-d „Vaivorykštė“
Versija neįgaliesiems