Atsisveikinome su savanore Eliza

Tęsiant Tarptautinio Solidarumo korpuso savanorystės projektą, mūsų įstaigoje nuo sausio mėnesio svečiavosi savanorė Eliza iš Armėnijos. Visa lopšelio-darželio bendruomenė, „Pelėdžiukų“ grupės vaikai ir pedagogės šiltai priėmė savanorę į savo kolektyvą.

Tad jai greitai pavyko apsiprasti mūsų įstaigoje. Eliza labai draugiška ir puikiai sutarė su vaikais, todėl jos mažieji draugai labai laukdavo.

Svečiuodamasi savanorė dalyvavo ugdymosi veiklose, prisidėjo prie vaikų socialinių įgūdžių lavinimo, gilino vaikų anglų kalbos žinias, ugdė vaikų tarpkultūriškumą. Laikas drauge taip greitai prabėgo ir jau atsisveikinome su savanore Eliza.

Savanorė dėkojo už šilčiausią priėmimą, džiaugėsi, kad dirbo tiek su mūsų maloniausiu kolektyvu, tiek su geriausiais vaikais, džiaugėsi, kad su mūsų pagalba iš geriausios pusės pažino Lietuvos žmones ir kultūrą, galėjo pagilinti savo įgūdžius dirbant su vaikais ir pamatyti, kad pagerėjo ir vaikų anglų kalbos žinios bei socialiniai įgūdžiai. Labai gaila, kad tai buvo tik trumpam.

Mes džiaugiamės, kad savanorystės žingsniai – tai naujai atrastos galimybės, turtinančios mus prasminga patirtimi. Ačiū tariame Elizai už bendrystę, dėkojame už draugystę ir linkime kuo didžiausios sėkmės!

Mokytojos Vida Gužėnienė ir Ina Rėklienė

Nuomonės / pastebėjimai

Panevėžio lopšelis-darželis „Vaivorykštė“
Įstaigos kodas: 190416871
A. s. LT 79 7300 0100 0238 7841
Bankas: Swedbank, AB

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Adresas: J. Tilvyčio g. 12, LT-35225 Panevėžys
Darbo laikas – 7.30 – 18.18 val. (paankstintos grupės darbo laikas 7.00 – 7.30)

Direktorės tel.: (8 45) 43 38 75
Bendras tel. (8 45) 43 39 17
Direktorės el.p: direktore@ldvaivorykste.lt
Bendras el.p: info@ldvaivorykste.lt

 

2024 © Panevėžio l-d „Vaivorykštė“
Versija neįgaliesiems