Tarptautinis projektas „Pasakyk pasauliui labas“

Labai svarbu dalyvauti tarptautiniuose projektuose, kad vaikai galėtų virtualiai aplankyti svečias šalis, susipažinti su kitų kultūrų savitumu ir kalbomis, todėl jau antrus metus iš eilės, Panevėžio lopšelis-darželis „Vaivorykštė“ jungėsi į Slovėnijos FINI tarybos Radeče inicijuotą projektą „Pasakyk pasauliui labas“ (angl. „Say hello to the world“). Tai – tarptautinis projektas, jungiantis pedagogus ir vaikus į penkių pirštų / žingsnių kelionę.

„Pelėdžiukų“ grupės vaikučiai ir mokytojos bendravo su Kroatijos Respublikos, Zagreb miesto, DV Radost darželio vaikais. Siekiant gerinti komunikacijos kokybę, buvo kuriamos „Zoom“ vaizdo konferencijos, per kurias vaikai galėjo pamatyti vieni kitus, prisistatyti ir bendrauti „Penkių pirštų“ programo temomis: „Aš“, „Aš ir mano šeima“, „Aš ir mano darželis“, „Aš ir mano miestas“, „Aš ir mano šalis“. Vaikai rodė vieni kitiems, kaip jie žaidžia, kokias dainas dainuoja, kokioje aplinkoje gyvena ir kokia kalba šneka.

Džiaugiamės įdomia, naudinga ir prasminga patirtimi. Dalyvavimas tarptautiniame projekte stiprino vaikų ir pedagogų motyvaciją ugdymo(si) procese, skatino vaikus būti draugiškais, supažindino su kitų šalių kultūra ir papročiais.

Mokytoja metodininkė Vida Gužėnienė

Nuomonės / pastebėjimai

Panevėžio lopšelis-darželis „Vaivorykštė“
Įstaigos kodas: 190416871
A. s. LT 79 7300 0100 0238 7841
Bankas: Swedbank, AB

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Adresas: J. Tilvyčio g. 12, LT-35225 Panevėžys
Darbo laikas – 7.30 – 18.18 val. (paankstintos grupės darbo laikas 7.00 – 7.30)

Direktorės tel.: (8 45) 43 38 75
Bendras tel. (8 45) 43 39 17
Direktorės el.p: direktore@ldvaivorykste.lt
Bendras el.p: info@ldvaivorykste.lt

 

2024 © Panevėžio l-d „Vaivorykštė“
Versija neįgaliesiems