Mokslo metų baigimo šventė „Per pasaulį su TROL-LIA-LIA!„

Birželio 1 d. nuaidėjo jau tradicija tapusi mokslo metų baigimo šventė. Šią dieną nuo pat ryto išpuoštame darželio kieme skambėjo nuotaikinga muzika, kuri patraukė ne vieno praeinančio smalsuolio dėmesį. Direktorė Irena Padkauskienė pasveikino bendruomenę su baigiamąja mokslo metų švente, dėkojo pedagogams ir tėvams už bendradarbiavimą, kvietė džiaugtis organizuotos talkos „Mums rūpi“ rezultatais, apdovanojo šeimas, kurios labiausiai prisidėjo prie darželio aplinkos kūrimo ir puoselėjimo.

Šventiniame koncerte-spektaklyje pasirodė visi darželio ugdytiniai, o pagrindinius vaidmenis atliko mokytojos Vida Gužėnienė (princesė Popytė) ir Rūta Birbalienė (Šakius). Vaikai, darželio darbuotojai ir tėveliai stebėjo trolių nuotykius. Šakius ir jo draugė princesė Popytė ieškojo dingusios laimės. O ne! Kaip galėjo taip atsitikti? Kur galėjo dingti laimė? Jie leidosi į stebuklų ir nuotykių kupiną kelionę aplink pasaulį. Keliavo į Angliją, Afriką, Ispaniją, Antarktidą ir kitas tolimas šalis, kuriose įveikė netikėtus galvosūkius, patyrė daug išbandymų ir suprato, kad laimė visą laiką buvo su jais.

Su šviečiančia saule, šypsenomis ir skambia muzika baigėme mokslo metus. Dėkojame visai mūsų bendruomenei už vieningumą, kupinus patyrimų metus ir laimingus vaikus!

Meninio ugdymo mokytoja Samanta Semičiovaitė-Motiekienė

Nuomonės / pastebėjimai

Panevėžio lopšelis-darželis „Vaivorykštė“
Įstaigos kodas: 190416871
A. s. LT 79 7300 0100 0238 7841
Bankas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Adresas: J.Tilvyčio g. 12, LT-35232 Panevėžys
Darbo laikas – 7.30 – 18.18 val. (paankstintos grupės darbo laikas 7.00 – 7.30)

Direktorės tel.: (8 45) 43 38 75
Bendras tel. (8 45) 43 39 17
Direktorės el.p: padkauskien.irena@gmail.com
Bendras el.p: darvaivorykste@gmail.com

 

2022 © Panevėžio l-d „Vaivorykštė“
Versija neįgaliesiems