Tarptautinis Solidarumo korpuso savanorystės projektas „Volunteering for Solidarity Education“

Sausio 11 dieną Panevėžio lopšelyje-darželyje „Vaivorykštė“ prasidėjo tarptautinis Solidarumo korpuso savanorystės projektas „Volunteering for Solidarity Education“, kuris tęsis iki 2023 metų sausio 9 d.

Europos solidarumo korpusas yra Europos Sąjungos programa, kuria siekiama suteikti jauniems žmonėms galimybių prisidėti prie vietinių bei globalių problemų sprendimo. Tai galimybė: pramokti užsienio kalbos, įgauti savarankiško gyvenimo patirties, užmegzti naujų pažinčių, susirasti draugų, lavinti bendravimo su kitų kultūrų žmonėmis įgūdžius. Savanoriška veikla gali trukti nuo 2 savaičių iki 12 mėnesių. Savanoriai gali pasiūlyti keletą bonusų vaikų darželio ugdytiniams: galimybę tobulinti savo bendravimo įgūdžius, galimybę jaustis saugiai. Dirbti su vaikais visada yra iššūkis, bet kartu tai labai vertinga patirtis.

Į įstaigą atvyko savanoris iš Azebaidžiano Ilkin Hajiyev. Visus metus savanoris dalyvaus ugdymo veiklose, įstaigoje vyksiančiuose renginiuose, lavins vaikų anglų kalbos žinias, prisidės prie vaikų socialinių įgūdžių lavinimo, ugdys tarpkultūriškumą.

Projektas padeda augti ir socializuotis ne tik vaikams, bet ir darbuotojams. Mokyklos mokytojai bendraudami ir bendradarbiaudami su savanoriais turės galimybę perduoti savo asmeninę profesinę patirtį, tuo pačiu metu, grupėje turės jauną entuziastingą pagalbininką.

Nuo pat pirmų dienų Ilkin įsijungė į organizuojamas veiklas, susipažino su vaikais, darbuotojais. Savanoris mokysis lietuvių kalbos, vaikus ir darbuotojus mokys anglų kalbos, supažindins su savo šalies kultūra, švietimo sistema.

Šį solidarumo korpuso programos projektą koordinuoja Šiaulių Didždvario gimnazijos stebėsenos poskyrio vedėja Sonata Deduraitė.
Linkime savanoriui Ilkin sėkmės! Dalinamės akimirkomis iš jo veiklų įstaigoje.

Panevėžio lopšelio-darželio ,,Vaivorykštė“ direktorė Irena Padkauskienė

Nuomonės / pastebėjimai

Panevėžio lopšelis-darželis „Vaivorykštė“
Įstaigos kodas: 190416871
A. s. LT 79 7300 0100 0238 7841
Bankas: Swedbank, AB

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Adresas: J. Tilvyčio g. 12, LT-35225 Panevėžys
Darbo laikas – 7.30 – 18.18 val. (paankstintos grupės darbo laikas 7.00 – 7.30)

Direktorės tel.: (8 45) 43 38 75
Bendras tel. (8 45) 43 39 17
Direktorės el.p: direktore@ldvaivorykste.lt
Bendras el.p: info@ldvaivorykste.lt

 

2023 © Panevėžio l-d „Vaivorykštė“
Versija neįgaliesiems