MOLIŪGŲ FIESTA DARŽELYJE

Šiemet lopšelyje – darželyje „Vaivorykštė“ rudenėlio šventė buvo ypatinga, ji tęsėsi visą savaitę ir buvo skirta susipažinti su pūstažandžiu moliūgu. Fiestą pradėjome nuo vaikų darbelių parodos „Moliūgų paradas“. Ugdytinių išpuošti moliūgai nutūpė ant darželio tvoros ir džiugino ne tik vaikučius, bet ir visus keliaujančius pro darželį. Visą savaitę grupėse buvo kalbama apie moliūgus, vaikučiai juos piešė, lipdė, karpė, vykdė įvairius eksperimentus.

Šventinės savaitės pabaigoje vyko Moliūgų šventė. Vaikų džiaugsmas buvo begalinis, kadangi šventė vyko ne tik gryname ore, bet ir buvo pilna STEAM veiklų: svėrė matavo, lygino ir skaičiavo. Šventės metu vaikučius aplankė personažai Ūkininkas ir Moliūgas. Ūkininkas ieškojo darželio kieme augančių moliūgų, klausinėjo vaikų, kaip jie atrodo, ar pažįsta juos, kuo skiriasi nuo kitų daržovių, vaišino visus džiovintais moliūgais. Moliūgas su vaikais žaidė judriuosius žaidimus, dalyvavo rungtyse, padėjo kurti mandalas iš rudens gėrybių. Po renginio vaikučiai keliavo į grupes, ten ragavo gardžios moliūgų sriubos.

Prie šventės labai prisidėjo ir vaikų tėveliai, kurie visą savaitę į ugdymo įstaigą nešė įvairių dydžių, spalvų ir rūšių moliūgus. Dėkojame jiems.
Labai džiaugiamės, kad ši šventė buvo pilna ne tik gerų emocijų, bet ir turėjo savo spalvą, skonį ir kvapą…

Mokytoja Rūta Birbalienė

Nuomonės / pastebėjimai

Panevėžio lopšelis-darželis „Vaivorykštė“
Įstaigos kodas: 190416871
A. s. LT 79 7300 0100 0238 7841
Bankas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Adresas: J.Tilvyčio g. 12, LT-35232 Panevėžys
Darbo laikas – 7.30 – 18.18 val. (paankstintos grupės darbo laikas 7.00 – 7.30)

Direktorės tel.: (8 45) 43 38 75
Bendras tel. (8 45) 43 39 17
Direktorės el.p: padkauskien.irena@gmail.com
Bendras el.p: darvaivorykste@gmail.com

 

2021 © Panevėžio l-d „Vaivorykštė“
Versija neįgaliesiems