Panevėžio kino centro „Garsas“ edukacinė programa

Lapkričio 28 dieną „Saulučių“, „Drugelių“, „Bitučių“ ir „Žiogelių“ grupių ugdytiniai dalyvavo muzikos salėje vykusioje kino centro „Garsas“ vykdomoje edukacinėje programoje darželiams. Kino centras „Garsas“ vykdo projektą „Mano mokytojas – kinas 2019“, kurio tikslas supažindinti vaikus su nekomerciniu kinu.

Ši programa – dalis projektinės veiklos. Edukacinė programa vyko kiekvienai grupei atskirai ir prasidėjo žaidimu „Atspėk kas!“ Visi, kartu su animacinio filmo herojumi Kempiniuku, aptarėme animacinio filmo garso bei vaizdo takelius, susipažinome su stambiu ir vidutiniu planu, žiūrėjome animacinius filmus.

Diskutavome, kokius jausmus sukėlė tam tikri filmų veikėjai, o emocijas bandėme išreikšti spalvomis.  Vaikams labai patiko kūrybinės užduotys su planšetiniais kompiuteriais. Jie fotografavo draugus ir džiaugėsi pavykusiais savo darbais. Mažieji gavo dovanų – dalelę kino juostos su kadrais.

Tai viena sekundė iš filmo, t. y. kino juosta iš 24 kadrų. Per žaidimus vaikai susipažino su pamatinėmis kino sąvokomis, teigiamais, neigiamais ir neutraliais veikėjais. Atsisveikinant, kiekvienas, pasirinkdamas žaisliuko spalvą, įsivertino savo nuotaiką ir apkabino Kempiniuką.

Užsiėmimas vaikams labai patiko ir suteikė naudingų žinių.

Dėkojame edukacinės programos koordinatorei, vykdytojams ir mūsų įstaigos direktorei už suteiktą galimybę dalyvauti įdomiame renginyje.

Auklėtoja Violeta Pupeikienė

Nuomonės / pastebėjimai

Panevėžio lopšelis-darželis „Vaivorykštė“
Įstaigos kodas: 190416871
A. s. LT 79 7300 0100 0238 7841
Bankas: Swedbank, AB

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Adresas: J. Tilvyčio g. 12, LT-35225 Panevėžys
Darbo laikas – 7.30 – 18.18 val. (paankstintos grupės darbo laikas 7.00 – 7.30)

Direktorės tel.: (8 45) 43 38 75
Bendras tel. (8 45) 43 39 17
Direktorės el.p: direktore@ldvaivorykste.lt
Bendras el.p: info@ldvaivorykste.lt

 

2023 © Panevėžio l-d „Vaivorykštė“
Versija neįgaliesiems