Viktorina „Būk sveikas ir saugus“

Spalio 30 dieną „ Saulučių“ ir „ Bitučių“ grupės vaikučiai rinkosi į muzikos salę, kur dalyvavo viktorinoje „ Būk sveikas ir saugus“. Renginį vedė Karvutė Mū ir Moliūgėlis Žalialapis. Toks rimtas renginys turėjo savo komisijos narius, kurie vertino vaikų žinias. Tai įstaigos direktorė Irena, logopedė Irma ir Panevėžio miesto visuomenės sveikatos biuro specialistė Daiva.

Vaikų grupės buvo sudarytos iš skirtingų grupių, todėl atsirado nauji komandų pavadinimai: „ Saulučių bitutės“ ir „ Bitučių saulutės“. Komandos, kartu su Karvute Mū ir Moliūgėliu Žalialapiu, pasimankštino, mokėsi taisyklingai plautis rankutes.

Vaikai dalijosi patirtimi, kaip namuose valosi dantukus, o visuomenės sveikatos biuro specialistė Daiva papildė vaikų žinias, kaip taisyklingai tai galima būtų padaryti. Daug džiugių emocijų sulaukė sveikas maistas. Vaikai pasakojo Karvutei Mū, kas galima ir sveika valgyti, o ko nereikėtų. Į lėkštes dėjo maisto produktus, kuriuos turėtų valgyti pietų metu.

Už kiekvieną atliktą užduotį komisijos nariai vaikams skyrė taškus. Renginio pabaigoje komandos pakartojo šviesoforo spalvas, paaiškino Karvutei Mū, kur ir kaip taisyklingai reikia pereiti gatvę.

Po žinių apibendrinimo visi sulipome į autobusiuką ir riedėjome gatvele. Kadangi šioje viktorinoje laimėjo draugystė, tai visus vaikučius Moliūgėlis Žalialapis apdovanojo sulčių gėrimais.

Auklėtojos Daiva Jovaišienė ir Vida Gužėnienė

Nuomonės / pastebėjimai

Panevėžio lopšelis-darželis „Vaivorykštė“
Įstaigos kodas: 190416871
A. s. LT 79 7300 0100 0238 7841
Bankas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Adresas: J.Tilvyčio g. 12, LT-35232 Panevėžys
Darbo laikas – 7.30 – 18.18 val. (paankstintos grupės darbo laikas 7.00 – 7.30)

Direktorės tel.: (8 45) 43 38 75
Bendras tel. (8 45) 43 39 17
Direktorės el.p: padkauskien.irena@gmail.com
Bendras el.p: darvaivorykste@gmail.com

 

2020 © Panevėžio l-d „Vaivorykštė“
Versija neįgaliesiems