Darželi, tariam tau sudie

Gražią gegužės 24 dienos popietę į mūsų lopšelio-darželio muzikos salę rinkosi „Boružiukų“ ir „Drugelių“ grupių priešmokyklinukų tėveliai, broliukai, sesutės ir kiti svečiai. „Boružiukų“ grupės ugdytiniai šventės metu laiveliu „plaukė“ per Vaikystės jūrą į Mokyklos uostą, o „Drugeliai“ oro balionu „pakilo“ į stotelę Mokykla.

Tai 41-oji lopšelio-darželio „Vaivorykštė“ ugdytinių laida. Šventinio koncerto metu vaikai dainavo, šoko, vaidino ir deklamavo eiles. Įsimintiniausia visiems – daina mamai „Jei širdelėj liūdesys“, kurią vaikai atliko kartu su mamytėmis, pakviesdami jas į sceną. Po dainos sūneliai ir dukrelės dovanojo savo mylimiausioms susapnuotus drugelius. Programa baigėsi kaip visada tradiciškai – vaikai porose, o po to kartu su tėveliais šoko paskutinį atsisveikinimo valsą.

Įstaigos direktorė Irena Padkauskienė pasveikino didžiuosius darželio ugdytinius su gražia švente, palinkėjo sėkmės mokykloje ir įteikė priešmokyklinio ugdymo baigimo diplomus. Direktorė gražių žodžių negailėjo ir šių vaikučių auklėtojoms. Įstaigos vadovę, pedagoges, kitus darbuotojus, vaikučius sveikino tėvų komiteto atstovai. Kadangi „Drugelių“ jungtinę grupę paliko 6 būsimieji pirmokėliai, buvę auklėtojos Vidos ugdytiniai, juos sveikino ir buvusi auklėtoja. Labai nedrąsiai, bet nuoširdžiai vyresniuosius draugus sveikino mažesnieji grupės draugai. Auklėtojos linkėjo išeinantiems drąsos, sėkmės, daug naujų gerų draugų ir nepamiršti darželio, nors retkarčiais užsukti į svečius.

Po oficialios šventinės dalies, „Drugelių“ grupės busimieji mokinukai leido į dangų helio balionus su savo svajonėmis. Vaikai su tėveliais, broliukais ir sesutėmis, pramogas tęsė žaidimų ir batutų kambaryje „Musės Salto“. Sekančią dieną „Boružiukų“ grupės vaikai kartu su kitais šeimos nariais vyko į Vikingų kaimą, kur jų laukė įvairios pramogos.

„Drugelių“ ir „Boružiukų“ grupių auklėtojos

Nuomonės / pastebėjimai

Panevėžio lopšelis-darželis „Vaivorykštė“
Įstaigos kodas: 190416871
A. s. LT 79 7300 0100 0238 7841
Bankas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Adresas: J.Tilvyčio g. 12, LT-35232 Panevėžys
Darbo laikas – 7.30 – 18.18 val. (paankstintos grupės darbo laikas 7.00 – 7.30)

Direktorės tel.: (8 45) 43 38 75
Bendras tel. (8 45) 43 39 17
Direktorės el.p: padkauskien.irena@gmail.com
Bendras el.p: darvaivorykste@gmail.com

 

2020 © Panevėžio l-d „Vaivorykštė“
Versija neįgaliesiems